Keresés

Részletes keresés

nohabrok Creative Commons License 2012-01-24 10:15:53 7240

Nem lesz semmi baj.

A hozzászólás:
rsg Creative Commons License 2012-01-23 22:04:35 7238

Jó,köszönöm! Eszik,iszik!

Előzmény:
PanniF1 Creative Commons License 2012-01-23 21:57:28 7237

Hali!

Nekem van kettő, 14 éven felüliek. Már nem emlékszem, milyenek voltak az első olts után, de szerintem ez természetes reakció lehet. Már csak a gyerekekből kiindulva is. :-(

Ha nem javul a kedélyállapota (is), vidd vissza a dokihoz!

Eszik? Főleg pedig:  iszik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!