Keresés

Részletes keresés

rsg Creative Commons License 2012-01-23 22:04:35 7238

Jó,köszönöm! Eszik,iszik!

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-01-23 21:57:28 7237

Hali!

Nekem van kettő, 14 éven felüliek. Már nem emlékszem, milyenek voltak az első olts után, de szerintem ez természetes reakció lehet. Már csak a gyerekekből kiindulva is. :-(

Ha nem javul a kedélyállapota (is), vidd vissza a dokihoz!

Eszik? Főleg pedig:  iszik?

Előzmény:
rsg Creative Commons License 2012-01-23 21:30:41 7236

Helló! Van egy 9 hetes sziámi kiscicánk,és ma reggel kapta meg az első oltását,és féreghajtót. Azóta nagyon bágyadt,kedvetlen.az oltástól lehet, Van valakinek ötlete? Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!