|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-23 22:21:19
|
4943
|
Provokálsz, provokálsz? :-D Nem is törpe. Nálam például tizennégy centivel magasabb:-) |
|
A hozzászólás:
 |
w.ullrichfun
2012-01-23 21:42:11
|
4942
|
Én úgy gondoltam, azért nem kosarazik, mert ... hm, törpe ..(má' bocsánat) :o)
Sejtettem h nem hagyod szó nélkül, de közelebbi "képtelennek tűnő" kapcsolatot nem találtam :)
Azért szurkolok viszont idén majd Neki is rendesen, a tavalyi jó DL és Tour után megint villantson valamit, hogyan kell legyőzni a magasságot - a hegyeken .. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-01-21 07:49:37
|
4933
|
Bár Nekik is csak annyi közük van Sanyiékhoz, mint a Szöszinek az NBA-hez :)
No, ezt megjegyeztem. Vedd tudomásul, hogy a Szöszi nem azért nem kosárlabdázik, mert nem tud, hanem mert nem játszik ilyen bugyuta és agresszív játékot:-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|