Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2012-01-24 10:12:30 7239

Szia !

Én is sziámis vagyok ! Az én kis Szulikám átaludta a napot oltás után .

Semmi mást nem tapasztaltam. Ám szerintem is olyan lehet mint a gyerekeknél, van amelyik nyűgös , van amelyik csintalankodó. Egyéni érzékenység is lehet benne.

De ha eszik, iszik, és jár az alomba is mint máskor , semmi teendő nincs vele, csak figyelj oda rá.

PanniF1 Creative Commons License 2012-01-23 21:57:28 7237

Hali!

Nekem van kettő, 14 éven felüliek. Már nem emlékszem, milyenek voltak az első olts után, de szerintem ez természetes reakció lehet. Már csak a gyerekekből kiindulva is. :-(

Ha nem javul a kedélyállapota (is), vidd vissza a dokihoz!

Eszik? Főleg pedig:  iszik?

A hozzászólás:
rsg Creative Commons License 2012-01-23 21:30:41 7236

Helló! Van egy 9 hetes sziámi kiscicánk,és ma reggel kapta meg az első oltását,és féreghajtót. Azóta nagyon bágyadt,kedvetlen.az oltástól lehet, Van valakinek ötlete? Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!