|
|
|
|
 |
exiefo
2012-01-24 10:12:30
|
7239
|
Szia !
Én is sziámis vagyok ! Az én kis Szulikám átaludta a napot oltás után .
Semmi mást nem tapasztaltam. Ám szerintem is olyan lehet mint a gyerekeknél, van amelyik nyűgös , van amelyik csintalankodó. Egyéni érzékenység is lehet benne.
De ha eszik, iszik, és jár az alomba is mint máskor , semmi teendő nincs vele, csak figyelj oda rá. |
|
 |
PanniF1
2012-01-23 21:57:28
|
7237
|
Hali!
Nekem van kettő, 14 éven felüliek. Már nem emlékszem, milyenek voltak az első olts után, de szerintem ez természetes reakció lehet. Már csak a gyerekekből kiindulva is. :-(
Ha nem javul a kedélyállapota (is), vidd vissza a dokihoz!
Eszik? Főleg pedig: iszik? |
|
A hozzászólás:
 |
rsg
2012-01-23 21:30:41
|
7236
|
Helló! Van egy 9 hetes sziámi kiscicánk,és ma reggel kapta meg az első oltását,és féreghajtót. Azóta nagyon bágyadt,kedvetlen.az oltástól lehet, Van valakinek ötlete? Üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|