|
|
|
|
 |
55törpe
2012-01-26 11:43:36
|
32
|
Most teszteltem a PMW szabályzómat. Rendkívül stabilan tartja a fűtést. Egy tükrös égővel világítok egy 10cm távolságú kémcsőbe tett digitális hőmérő érzékelője és a szabályzó szondája. Ledugózva 15 perc után beáll és tized pontosan, tartja hőt. 37. 8. max. hőfok a meddig fel lehet tekerni a 38. 2 tized a min. 35.
Ez még engem is lenyügözött.
|
|
A hozzászólás:
 |
joededy
2012-01-23 20:33:43
|
31
|
55törpe küldtem emailt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|