Keresés

Részletes keresés

meseében Creative Commons License 2012-01-23 20:41:27 19270

Gratulálok, csodaszép a cicus! És a Pearl Falcons cicával is jól jársz, nekem kettő is van és csodálatosak :-)

Octi19 Creative Commons License 2012-01-23 09:25:15 19269

Sok sikert és hosszú boldog együtt töltött éveket kívánok nektek.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-01-22 19:15:35 19268

Most már boldogan írhatom ide, hogy Én leszek, pontosabban, Én és  a Párom, Bellamia Kyra új szerető, és odaadó gazdija.

 

Csütörtökön megyünk érte, majd írok a fejleményekről is mindenképpen, és ha valami kérdésem van megosztom, hátha valaki tud majd segíteni!

 

Kyrus persze nem marad társ nélkül, hiszen október fele jönnek a rosszcson Pearlfalcons babák!!!!!

 

Előzmény:
dock27 Creative Commons License 2012-01-18 19:45:43 19267

Ja, bocs, az lemaradt: tomiboy20@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!