|
|
|
|
 |
meseében
2012-01-23 20:41:27
|
19270
|
Gratulálok, csodaszép a cicus! És a Pearl Falcons cicával is jól jársz, nekem kettő is van és csodálatosak :-) |
|
 |
Octi19
2012-01-23 09:25:15
|
19269
|
Sok sikert és hosszú boldog együtt töltött éveket kívánok nektek. |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2012-01-22 19:15:35
|
19268
|
Most már boldogan írhatom ide, hogy Én leszek, pontosabban, Én és a Párom, Bellamia Kyra új szerető, és odaadó gazdija.
Csütörtökön megyünk érte, majd írok a fejleményekről is mindenképpen, és ha valami kérdésem van megosztom, hátha valaki tud majd segíteni!
Kyrus persze nem marad társ nélkül, hiszen október fele jönnek a rosszcson Pearlfalcons babák!!!!!
|
|
Előzmény:
 |
dock27
2012-01-18 19:45:43
|
19267
|
Ja, bocs, az lemaradt: tomiboy20@freemail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|