Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-23 07:34:47 7235

Most is hárman vannak, mint a pár hónapja feltett asztalon pihenős képen :-).

 

Plusz egy csomó másik cica, akik átjárnak vendégségbe...

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2012-01-22 17:25:49 7228

Gyöngybogár.:-)))

Most mennyi cicátok van?

 

Előzmény:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-01 21:42:59 7210

Hozzáteszem, csak papíron volt az övé. Nem törődött vele, mindig nálunk volt. A mi farakásunkban ellett le, két élő pici cica lett. Az alomtesójára azonnal lecsapott egy barátunk, Cirmi itt maradt.

 

Behoztuk, bent a szobában nevelte a piciket, nem is dugta el őket.

 

Amikor a néni elköltözött, csak annyit mondott, nem kell neki a cica. Kettő vagy három - elfér. Ennek sok éve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!