Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-21 19:38:13 4939

Menet közben jön meg az étvágy. Elég, ha a részhajráknál az elsőt elviszik, aztán csak figyelnek. A csapatgóré nagy taktikus ám:)

A hozzászólás:
drummond Creative Commons License 2012-01-21 14:07:50 4937

A Movistar nem fog menni az összetettért Gitierrez állítása szerint. Amiért jöttek azt megkapták.

 

http://www.cyclingnews.com/news/gutierrez-praises-valverdes-comeback-victory

Előzmény:
nscattosokpontnulla Creative Commons License 2012-01-21 11:47:57 4935

A vérkoala duma nagyon nagy:)))

 

 

De amit nem értek, az az, hogy miért Valverde van hátrébb? Ő nyert szakaszt, a másik meg nem. Mivel azonos idővel írják őket, ezért neki kéne vezetni. De mindegy, szerintem a spanyolvan olyan rafkós, hogy meg fog indulni egy részhajránál.

 

Hol lehet nézni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!