|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-21 19:38:13
|
4939
|
Menet közben jön meg az étvágy. Elég, ha a részhajráknál az elsőt elviszik, aztán csak figyelnek. A csapatgóré nagy taktikus ám:) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
nscattosokpontnulla
2012-01-21 11:47:57
|
4935
|
A vérkoala duma nagyon nagy:)))
De amit nem értek, az az, hogy miért Valverde van hátrébb? Ő nyert szakaszt, a másik meg nem. Mivel azonos idővel írják őket, ezért neki kéne vezetni. De mindegy, szerintem a spanyolvan olyan rafkós, hogy meg fog indulni egy részhajránál.
Hol lehet nézni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|