|
|
|
|
 |
imihb
2012-01-27 17:57:48
|
148
|
Szia!
Én nem vagyok galambász,ebben a témában várjuk meg őket,de szerintem adóznod kell utána,hacsak nem sutyiban csinálod a dolgot,amit ugyebár nem szabad:) |
|
A hozzászólás:
 |
alfonzinnyo
2012-01-21 10:56:23
|
147
|
Sziasztok szárnyasszeretők!Ha valaki tud,válaszoljon a kérdésemre.Ha exportálok tegyükfel postagalambot,tegyükfel Kinába,és sok-sok-sok és mégegyszer sok-sok-sok millió forintnak megfelelő valutáért ott eladom,akkor nekem azután itthon vajon adóznom kell azután?Teljesen tanácstalan vagyok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|