Keresés

Részletes keresés

imihb Creative Commons License 2012-01-27 17:57:48 148

Szia!

 

Én nem vagyok galambász,ebben a témában várjuk meg őket,de szerintem adóznod kell utána,hacsak nem sutyiban csinálod a dolgot,amit ugyebár nem szabad:)

A hozzászólás:
alfonzinnyo Creative Commons License 2012-01-21 10:56:23 147

Sziasztok szárnyasszeretők!Ha valaki tud,válaszoljon a kérdésemre.Ha exportálok tegyükfel postagalambot,tegyükfel Kinába,és sok-sok-sok és mégegyszer sok-sok-sok millió forintnak megfelelő valutáért ott eladom,akkor nekem azután itthon vajon adóznom kell azután?Teljesen tanácstalan vagyok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!