Keresés

Részletes keresés

nscattosokpontnulla Creative Commons License 2012-01-21 11:47:57 4935

A vérkoala duma nagyon nagy:)))

 

 

De amit nem értek, az az, hogy miért Valverde van hátrébb? Ő nyert szakaszt, a másik meg nem. Mivel azonos idővel írják őket, ezért neki kéne vezetni. De mindegy, szerintem a spanyolvan olyan rafkós, hogy meg fog indulni egy részhajránál.

 

Hol lehet nézni?

A hozzászólás:
HPéter1978 Creative Commons License 2012-01-21 10:46:24 4934

Végre meg tudtam nézni, szerintem Valverde inkább ésszel, semmint erővel győzött.

Persze erősnek is kellett lenni, de inkább azon múlott, hogy volt türelme kivárni, hogy Gerrans támadjon.

 

Ami a trikót illeti, szerintem Valverde megszerezte, amiért leutazott a kenguruk közé.

A sprinterekkel alaposan megtűzdelt Greenedge ellen a részhajrák megszerzése igen nehéz feladat lenne, befutónál meg ott fog tülekedni a Greipel & Co. teljes létszámban.

 

Ettől függetlenül próbálkozni lehet, bár a Greenedge versenyzői jól tudják, ha elvesztik a trikót Matt White a vérkoalák elé veti őket. :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!