|
|
|
|
 |
nscattosokpontnulla
2012-01-21 11:47:57
|
4935
|
A vérkoala duma nagyon nagy:)))
De amit nem értek, az az, hogy miért Valverde van hátrébb? Ő nyert szakaszt, a másik meg nem. Mivel azonos idővel írják őket, ezért neki kéne vezetni. De mindegy, szerintem a spanyolvan olyan rafkós, hogy meg fog indulni egy részhajránál.
Hol lehet nézni? |
|
A hozzászólás:
 |
HPéter1978
2012-01-21 10:46:24
|
4934
|
Végre meg tudtam nézni, szerintem Valverde inkább ésszel, semmint erővel győzött.
Persze erősnek is kellett lenni, de inkább azon múlott, hogy volt türelme kivárni, hogy Gerrans támadjon.
Ami a trikót illeti, szerintem Valverde megszerezte, amiért leutazott a kenguruk közé.
A sprinterekkel alaposan megtűzdelt Greenedge ellen a részhajrák megszerzése igen nehéz feladat lenne, befutónál meg ott fog tülekedni a Greipel & Co. teljes létszámban.
Ettől függetlenül próbálkozni lehet, bár a Greenedge versenyzői jól tudják, ha elvesztik a trikót Matt White a vérkoalák elé veti őket. :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|