Keresés

Részletes keresés

w.ullrichfun Creative Commons License 2012-01-23 21:42:11 4942

Én úgy gondoltam, azért nem kosarazik, mert ... hm, törpe ..(má' bocsánat) :o)

Sejtettem h nem hagyod szó nélkül, de közelebbi "képtelennek tűnő" kapcsolatot nem találtam :)

Azért szurkolok viszont idén majd Neki is rendesen, a tavalyi jó DL és Tour után megint villantson valamit, hogyan kell legyőzni a magasságot - a hegyeken .. :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-21 07:49:37 4933

Bár Nekik is csak annyi közük van Sanyiékhoz, mint a Szöszinek az NBA-hez :)

 

No, ezt megjegyeztem. Vedd tudomásul, hogy a Szöszi nem azért nem kosárlabdázik, mert nem tud, hanem mert nem játszik ilyen bugyuta és agresszív játékot:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!