Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-21 07:24:41 4930

Látjátok, tudom, hogy a baszkok alapjáraton ravasz emberek, Unzué pedig különösképp, és még mindig meglepnek a húzásai. A verseny előtt lehetett olyan hangokat olvasni, hogy mit keres Valverde Ausztráliában a dingók között, miért nem indul ő is a többi összetett menővel a san luisi körversenyen. Na pont azért. A talán az eltiltása előtti utolsó versenyére készülő Contador, és a sérüléséből remélhetőleg teljesen felépült, bizonyítani vágyó Basso mellett, az Andokban egy lett volna a sok aspiráns között. Itt pedig ezen az egy szem 400-es dombon kitűzött cél pedig valósággal hívogatta Valverdét, mintha csak neki rajzolták volna oda. Nagyon örülök a győzelmének, az önbizalmának biztos rengeteget használ ez a gyors diadal, amellett az egész csapatot inspirálni fogja, hogy a király visszatért.

caisse Creative Commons License 2012-01-21 05:39:19 4921

Gyönyörü győzelem volt:)Úgy meghatódott mintha Tourt nyert volna,nagyon szép jelenet volt:)Azért a csapat hatalmasat ment,amit az útolsó dombon Javi Moreno ment az sem volt semmi.

A hozzászólás:
drummond Creative Commons License 2012-01-21 05:33:47 4920

Meg is nyerte a szakaszt Valverde!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-20 20:44:10 4919

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!