|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-21 07:24:41
|
4930
|
Látjátok, tudom, hogy a baszkok alapjáraton ravasz emberek, Unzué pedig különösképp, és még mindig meglepnek a húzásai. A verseny előtt lehetett olyan hangokat olvasni, hogy mit keres Valverde Ausztráliában a dingók között, miért nem indul ő is a többi összetett menővel a san luisi körversenyen. Na pont azért. A talán az eltiltása előtti utolsó versenyére készülő Contador, és a sérüléséből remélhetőleg teljesen felépült, bizonyítani vágyó Basso mellett, az Andokban egy lett volna a sok aspiráns között. Itt pedig ezen az egy szem 400-es dombon kitűzött cél pedig valósággal hívogatta Valverdét, mintha csak neki rajzolták volna oda. Nagyon örülök a győzelmének, az önbizalmának biztos rengeteget használ ez a gyors diadal, amellett az egész csapatot inspirálni fogja, hogy a király visszatért. |
|
 |
caisse
2012-01-21 05:39:19
|
4921
|
Gyönyörü győzelem volt:)Úgy meghatódott mintha Tourt nyert volna,nagyon szép jelenet volt:)Azért a csapat hatalmasat ment,amit az útolsó dombon Javi Moreno ment az sem volt semmi. |
|
A hozzászólás:
 |
drummond
2012-01-21 05:33:47
|
4920
|
Meg is nyerte a szakaszt Valverde! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|