Igen mini -max ban is ez van.
A keltetés egy tecnologia érteni kell hozzá ez miatt írtam le elrendezési dolgokat.
Tíz éve használom a p. szabályzót nekem még nem főt meg a tojás.
Több tucatot késztetem és garanciát vállaltam mindegyikre kivétel nélkül.
Sokan elmenekültek a másik forumról.
Az ilyen alaptalan hozzászólások miatt.
A keltető nem olyan a meg készít, bekapcsolom, és ott hagyom és kész azt precízen el, kell, készít és a beálltásig figyelemmel, kell követni.
Pl. egyeltetőt elő kel fűteni, nem szabad hűtő mellé tenni, nem szabad túl hideg helyen használni 20-30 c. nem szabd túl meleg helyre, tenni, pl. kamra vagy olyan helység, ami túl tud melegedni nyáron. nem szabad huzatos helyre tenni.
Ezek olyan apróságok, ami befolyásolja a keltetést.