Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-01-20 22:53:06 12

A kuruzslásra nem szoktak garanciál válalni .

De az általam készített szabályzókra még mindig garanciát válalok .

De lehet szabaáljzót kapni a mini-max-nál

 

"Elektronikus hőfokszabályzó (max. 500 W-ig):  12.000.-Ft"

ez a mini-max keltetőhőz adják 

T2117 temic ic Gyri ajánlás aki akarja épitse meg 1000ft ből kijőn   de ez csak lehetőség egy jó keltető  nagy szak értelmet kiván .

Én a pl masinának az alapján csináltam keltetőt  huk 140 elvét követve egy nagyon olcsó .

200 tojásos keltetőt csináltam .

Kézi forgatásu  konpakt fejjel  gyorsan össz állihatő habb gép egy család szükségletét maximálissan kielégíti.

A szabályzókat saját részemre csinátam bárkinek szívessen segítek ha után épitéste gondol eddig is meg tetem.

Ha a keltető kialakitása érdekell valakit  szivessen meg osztom .

Sajna hiába veszek egykerekü biciglit  nem tudok vele biciglizni biztos szélhámos az eldoja.

 

 

 

 

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-01-20 22:18:23 11

Igen mini -max ban is ez van.

A keltetés egy tecnologia érteni kell hozzá ez miatt írtam le elrendezési dolgokat.

Tíz éve használom a p. szabályzót nekem még nem főt meg a tojás.

Több tucatot késztetem és garanciát vállaltam mindegyikre kivétel nélkül.

Sokan elmenekültek a másik forumról.

Az ilyen alaptalan hozzászólások miatt.

A keltető nem olyan a meg készít, bekapcsolom, és ott hagyom és kész azt precízen el, kell, készít és a beálltásig figyelemmel, kell követni.

Pl. egyeltetőt elő kel fűteni, nem szabad hűtő mellé tenni, nem szabad túl hideg helyen használni 20-30 c. nem szabd túl meleg helyre, tenni, pl. kamra vagy olyan helység, ami túl tud melegedni nyáron. nem szabad huzatos helyre tenni.

Ezek olyan apróságok, ami befolyásolja a keltetést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!