Keresés

Részletes keresés

HPéter1978 Creative Commons License 2012-01-20 16:59:05 4917

Most mér, Movistarban vannak vagy nincsenek Movistarban?

Különben is arról nem ők tehetnek, hogy Valverde nem San Luisban kezdi a szezont, ahogy az egy spanyol GT-győztestől elvárható lenne. :-)

A hozzászólás:
w.ullrichfun Creative Commons License 2012-01-20 00:28:30 4912

Bár Nekik is csak annyi közük van Sanyiékhoz, mint a Szöszinek az NBA-hez :)

Ha már 1/2off :)))

Előzmény:
HPéter1978 Creative Commons License 2012-01-19 19:28:53 4910

Szöveg nélkül. :-)

 

http://www.pezcyclingnews.com/photos/babes/babes12/movistar12-miss01.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!