|
|
|
|
 |
55törpe
2012-01-19 22:03:27
|
2
|
 
Ez egy p szabályzó Ez a kettő meg, termik icvel készült PWM szabályzó .
A p szabáljzó érzékenysége állitható a höfoka meg 33-40C ig állitható
Trikos kimenete van mindegyiknek nem égetik ki az izzókat .
A p szabályzó 1c a beállitot értéknél csokkenti a fütést a beállitot éték uán 1C lecseng a fütés ezt a határt egytrimerrel lehet változtatni.
A PMW szabálzók Temik IC-t tartalmaznak a gyári keltetőkbe is ijen van .
A termic ic tőbb gyári ajánlata van a fenti szabályzó 36c kezd csökenteni 39 kb
Pl. a nimi- max nál ebből az icből van a szabályzó |
|
A hozzászólás:
 |
sneci
2012-01-19 20:18:02
|
0
|
Nem nulla fokra kell állítani. |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2012-01-19 20:17:28
|
-
|
Azért nyitotam ezt az forumot . Hogy minél részletesebben Ki legyen tárgyalva a keltető fütése és szabályzása. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|