Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012-01-19 22:03:27 2

Ez egy p szabályzó        Ez a kettő meg, termik icvel készült PWM szabályzó .

A p szabáljzó érzékenysége állitható a höfoka meg 33-40C ig állitható

Trikos kimenete van mindegyiknek nem égetik ki az izzókat .

A p szabályzó 1c a beállitot értéknél csokkenti a fütést  a beállitot éték uán 1C lecseng a fütés  ezt a határt egytrimerrel  lehet változtatni.

A PMW szabálzók Temik IC-t tartalmaznak  a gyári keltetőkbe is ijen van .

A termic ic tőbb gyári ajánlata van  a fenti szabályzó 36c kezd csökenteni 39 kb

Pl. a nimi- max nál ebből az icből van a szabályzó

A hozzászólás:
sneci Creative Commons License 2012-01-19 20:18:02 0

Nem nulla fokra kell állítani.

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2012-01-19 20:17:28 -

Azért nyitotam ezt az forumot . Hogy minél részletesebben   Ki legyen tárgyalva a keltető fütése és szabályzása.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!