Keresés

Részletes keresés

sneci Creative Commons License 2012-01-19 20:18:02 0

Nem nulla fokra kell állítani.

A hozzászólás:
55törpe Creative Commons License 2012-01-19 20:17:28 -

Azért nyitotam ezt az forumot . Hogy minél részletesebben   Ki legyen tárgyalva a keltető fütése és szabályzása.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!