Részletes keresés
Nem nulla fokra kell állítani.
Azért nyitotam ezt az forumot . Hogy minél részletesebben Ki legyen tárgyalva a keltető fütése és szabályzása.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!