Részletes keresés
na de ekkora merényletet elkövetni :)) népszerű csapatunk lesz azt hiszem :)
És én még nem értettem hogy Pasamontes miért szerződött a kontinentális Movistarhoz:)A középső három lány akár profi bringás is lehetne,a tüdő kapacitásuk meg van hozzá:)
Bár Nekik is csak annyi közük van Sanyiékhoz, mint a Szöszinek az NBA-hez :)
Ha már 1/2off :)))
Exxxtra I LIKE IT! :))
Szöveg nélkül. :-)
http://www.pezcyclingnews.com/photos/babes/babes12/movistar12-miss01.jpg
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!