Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-01-22 19:15:35 19268

Most már boldogan írhatom ide, hogy Én leszek, pontosabban, Én és  a Párom, Bellamia Kyra új szerető, és odaadó gazdija.

 

Csütörtökön megyünk érte, majd írok a fejleményekről is mindenképpen, és ha valami kérdésem van megosztom, hátha valaki tud majd segíteni!

 

Kyrus persze nem marad társ nélkül, hiszen október fele jönnek a rosszcson Pearlfalcons babák!!!!!

 

A hozzászólás:
dock27 Creative Commons License 2012-01-18 19:45:43 19267

Ja, bocs, az lemaradt: tomiboy20@freemail.hu

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-01-18 19:41:44 19266

e-mail címet írj légyszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!