|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2012-01-22 19:15:35
|
19268
|
Most már boldogan írhatom ide, hogy Én leszek, pontosabban, Én és a Párom, Bellamia Kyra új szerető, és odaadó gazdija.
Csütörtökön megyünk érte, majd írok a fejleményekről is mindenképpen, és ha valami kérdésem van megosztom, hátha valaki tud majd segíteni!
Kyrus persze nem marad társ nélkül, hiszen október fele jönnek a rosszcson Pearlfalcons babák!!!!!
|
|
A hozzászólás:
 |
dock27
2012-01-18 19:45:43
|
19267
|
Ja, bocs, az lemaradt: tomiboy20@freemail.hu |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2012-01-18 19:41:44
|
19266
|
e-mail címet írj légyszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|