Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tirszinj Creative Commons License 2012-01-15 16:07:09 2923

A DVI-D kimenet, a hangot leszámítva megegyezik a HDMI-vel, arra érdemes lehet. A számítógép VGA kimenete analóg, azt inkább ne használd.

Előzmény:
dzzsoni Creative Commons License 2012-01-11 20:57:10 2922

Kicsit off, de remélem tudtok segíteni.  Tévét akarom számítógéppel összekötni. Tönkrement a HDMI kábelem. Érdemes lecserélni VGA - DVI-D kábelre? Hang nem érdekel, mert van hangszóró.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!