Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-13 20:22:41 7225

Nekem az orrán a "festéklefolyás" nagyon tetszett...

nohabrok Creative Commons License 2012-01-13 20:13:27 7224

Sosem próbáltuk. Ezt a videot egyébként egyszerűen nem tudom elérzékenyülés nélkül végignézni.

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-01-13 19:03:09 7223

Hali!

De aranyos. :-)

Szerete egyébként az olajbogyót esetleg, vagy nem is próbáltátok?

Helyes a kis fehér zoknija, meg ahogy felkapja az üveget foggal. :-)

 

Sajnálom! :-(((((((((

Előzmény:
nohabrok Creative Commons License 2012-01-13 17:51:38 7222

http://www.facebook.com/photo.php?v=1257418717860

 

Emlék kis Filemonról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!