Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-22 17:31:08 7232

Egyem meg őtet, a szívem sajdult ebbe bele... :-((((

PanniF1 Creative Commons License 2012-01-13 19:03:09 7223

Hali!

De aranyos. :-)

Szerete egyébként az olajbogyót esetleg, vagy nem is próbáltátok?

Helyes a kis fehér zoknija, meg ahogy felkapja az üveget foggal. :-)

 

Sajnálom! :-(((((((((

A hozzászólás:
nohabrok Creative Commons License 2012-01-13 17:51:38 7222

http://www.facebook.com/photo.php?v=1257418717860

 

Emlék kis Filemonról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!