Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Soká Creative Commons License 2012-01-13 11:30:47 492

Ma reggel véletlenül éppen a gyermekszemészeten kezdtem és feltettem a második kérdésedet a doktor néninek. Nézett nagyokat és kellően kitérő választ adott. De azért szereztem támpontokat...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-12 21:18:07 489

Hali! Nem szaporítanám feleslegesen a szót,

  1. a tolómérőt milyen leképzéssel fényképezted le?
  2. Szerinted mekkora az emberi szem felbontóképessége?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!