Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Konstansvalue Creative Commons License 2012-01-12 23:04:36 490

és szerinted is az eneloop a király?  :))))  evergrííín

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-12 21:18:07 489

Hali! Nem szaporítanám feleslegesen a szót,

  1. a tolómérőt milyen leképzéssel fényképezted le?
  2. Szerinted mekkora az emberi szem felbontóképessége?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!