|
|
|
|
 |
erbe
2012-01-15 20:59:10
|
347
|
A dízelre nem kell gyújtás. Beindítod gázolajjal, alapjáraton hagyod bemelegedni, majd a levegő szívótorokba adagolod a gázt. Injektoros gyújtásnak hívják. A fordulatszám korlátozója a max. fordulatszám elérésekor teljesen elveszi a gázolajat, így innentől kezdve a gáz nem tud berobbanni. Minimális a gázolajfogyasztása, a teljesítményt úgyis a gáz adja.
A gáz adagolás-vezérlésről autógáz átalakítókat kérdezz! Ott ugyan reduktor van, de az elv ugyanaz, legfeljebb a keresztmetszeteket kell növelni. |
|
A hozzászólás:
 |
satya5
2012-01-12 17:13:22
|
346
|
A gázt szürtem meg, mert azért ott jön ki belőle mindenféle dolog is, én a dízelre szavazok, gyújtást kell rá csinálni, kell fabrikálni vele de megoldható. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|