Keresés

Részletes keresés

erbe Creative Commons License 2012-01-15 20:59:10 347

A dízelre nem kell gyújtás. Beindítod gázolajjal, alapjáraton hagyod bemelegedni, majd a levegő szívótorokba adagolod a gázt. Injektoros gyújtásnak hívják. A fordulatszám korlátozója a max. fordulatszám elérésekor teljesen elveszi a gázolajat, így innentől kezdve a gáz nem tud berobbanni. Minimális a gázolajfogyasztása, a teljesítményt úgyis a gáz adja.

A gáz adagolás-vezérlésről autógáz átalakítókat kérdezz! Ott ugyan reduktor van, de az elv ugyanaz, legfeljebb a keresztmetszeteket kell növelni.

A hozzászólás:
satya5 Creative Commons License 2012-01-12 17:13:22 346

A gázt szürtem meg, mert azért ott jön ki belőle mindenféle dolog is, én a dízelre szavazok, gyújtást kell rá csinálni, kell fabrikálni vele de megoldható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!