Keresés

Részletes keresés

Büfés74 Creative Commons License 2012-01-12 17:03:12 1153
Megnézem.
A hozzászólás:
many elf Creative Commons License 2012-01-11 13:22:01 1152

HALIHÓ :) Aki aktív tag facebookon, ma csináltunk egy csoprotot, Rágcsálók és hüllők címmel :)

Csatlakozzatok az alábbi linkkel :)

 

https://www.facebook.com/vonyak?ref=ts#!/groups/274204355973284/

 

"  Sziasztok! Ezt a csoportot azért hoztuk létre, hogy a RÁGCSÁLÓK & HÜLLŐK gazdái megtudjanak mindent beszélni ami a kis apróságaikkal történik. Feltehetek kérdéseket és aki tud segíteni válaszával, ötleteivel ,tapasztalataival az megteheti. Ez nagy segítség lehet kezdő gazdiknak és a veteránoknak is, hogy milyen újdonságok történnek. :) Jó szórakoz...ást!
És várjuk a szebbnél szebb fotókat a kis állatokról  "

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!