|
|
|
|
 |
Büfés74
2012-01-12 17:03:12
|
1153
|
| Megnézem. |
|
A hozzászólás:
 |
many elf
2012-01-11 13:22:01
|
1152
|
HALIHÓ :) Aki aktív tag facebookon, ma csináltunk egy csoprotot, Rágcsálók és hüllők címmel :)
Csatlakozzatok az alábbi linkkel :)
https://www.facebook.com/vonyak?ref=ts#!/groups/274204355973284/
" Sziasztok! Ezt a csoportot azért hoztuk létre, hogy a RÁGCSÁLÓK & HÜLLŐK gazdái megtudjanak mindent beszélni ami a kis apróságaikkal történik. Feltehetek kérdéseket és aki tud segíteni válaszával, ötleteivel ,tapasztalataival az megteheti. Ez nagy segítség lehet kezdő gazdiknak és a veteránoknak is, hogy milyen újdonságok történnek. :) Jó szórakoz...ást! És várjuk a szebbnél szebb fotókat a kis állatokról " |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|