|
|
|
|
 |
bergli
2012-01-10 08:16:37
|
334
|
Hallod de most komojan!!Há honnan tudjam menyi a metán meg széndioxid meg kéndioxid meg hidrogén meg minden más!!Parasztgyerek vagyok nem kémikus ha ijeneket tudnék mérni akkor leirnám aztis hidd el.De ezis függ több dologtól.. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-01-10 08:05:37
|
332
|
Mekkora metántartalom mellett sikerült ketyegtetni? |
|
Előzmény:
 |
bergli
2012-01-10 08:01:20
|
331
|
Hát végülis igen.A gázkeverő beigtatása előny(ahol elökeveredik levegővel). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|