Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2012-01-10 08:16:37 334

Hallod de most komojan!!Há honnan tudjam menyi a metán meg széndioxid meg kéndioxid meg hidrogén meg minden más!!Parasztgyerek vagyok nem kémikus ha ijeneket tudnék mérni akkor leirnám aztis hidd el.De ezis függ több dologtól..

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-10 08:05:37 332

Mekkora metántartalom mellett sikerült ketyegtetni?

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2012-01-10 08:01:20 331

Hát végülis igen.A gázkeverő beigtatása előny(ahol elökeveredik levegővel).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!