Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2012-01-10 08:01:20 331

Hát végülis igen.A gázkeverő beigtatása előny(ahol elökeveredik levegővel).

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-10 04:56:09 330

A cél azvolt hogy menjen róla,ami nemvolt egyszerü de végül sikerült.

 

Oké, világos.

A gázt egyszerűen bevezetted a szívótorokba?

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2012-01-09 17:36:55 327

ijenekkel nemfoglalkoztam mint hasznos teljesitmény,ahoz hasznos gáz is kéne.A cél azvolt hogy menjen róla,ami nemvolt egyszerü de végül sikerült.Ez ojan pici motor hogy nemis lenne tul hasznos de ha olvasgatsz nagyából kitudod számolni egy adott motorra a teljesitményt..Ugye ez sokmindentől függ,vane turbó,menyire kompreszió növelt,mijen a gyujtása meg ijesmik.Ezeken sok múlhat..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!