Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-10 04:56:09 330

A cél azvolt hogy menjen róla,ami nemvolt egyszerü de végül sikerült.

 

Oké, világos.

A gázt egyszerűen bevezetted a szívótorokba?

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2012-01-09 17:36:55 327

ijenekkel nemfoglalkoztam mint hasznos teljesitmény,ahoz hasznos gáz is kéne.A cél azvolt hogy menjen róla,ami nemvolt egyszerü de végül sikerült.Ez ojan pici motor hogy nemis lenne tul hasznos de ha olvasgatsz nagyából kitudod számolni egy adott motorra a teljesitményt..Ugye ez sokmindentől függ,vane turbó,menyire kompreszió növelt,mijen a gyujtása meg ijesmik.Ezeken sok múlhat..

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-09 12:31:26 326

Visszaolvastam, a kis gázmotor hasznos teljesítményétt nem találtam.

Neked hogyan sikerült összehozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!