|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-10 04:56:09
|
330
|
A cél azvolt hogy menjen róla,ami nemvolt egyszerü de végül sikerült.
Oké, világos.
A gázt egyszerűen bevezetted a szívótorokba? |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2012-01-09 17:36:55
|
327
|
ijenekkel nemfoglalkoztam mint hasznos teljesitmény,ahoz hasznos gáz is kéne.A cél azvolt hogy menjen róla,ami nemvolt egyszerü de végül sikerült.Ez ojan pici motor hogy nemis lenne tul hasznos de ha olvasgatsz nagyából kitudod számolni egy adott motorra a teljesitményt..Ugye ez sokmindentől függ,vane turbó,menyire kompreszió növelt,mijen a gyujtása meg ijesmik.Ezeken sok múlhat.. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-01-09 12:31:26
|
326
|
Visszaolvastam, a kis gázmotor hasznos teljesítményétt nem találtam.
Neked hogyan sikerült összehozni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|