|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-08 08:18:39
|
321
|
Mekkora az a kicsi?
Mekkora teljesítményű?
Mi is éppen ilyet akarunk csinálni, illetve már földgázon csináltunk is.
Most lépünk a biogáz irányába! |
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2012-01-08 08:07:21
|
320
|
Kicsit,de ennek mi a jelentősége?? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2012-01-08 06:38:01
|
319
|
Én járattam a benzinest róla és nemsok gondot éreztem vagy láttam rajta kivéve hogy gyengébb a biogázzal de ennek ugye tudjuk az okát
Mekkora motort hajtottál biogázzal?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|