Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012-01-08 08:18:39 321

Mekkora az a kicsi?

Mekkora teljesítményű?

 

Mi is éppen ilyet akarunk csinálni, illetve már földgázon csináltunk is.

Most lépünk a biogáz irányába!

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2012-01-08 08:07:21 320

Kicsit,de ennek mi a jelentősége??

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-08 06:38:01 319

Én járattam a benzinest róla és nemsok gondot éreztem vagy láttam rajta kivéve  hogy gyengébb a biogázzal de ennek ugye tudjuk az okát

 

Mekkora motort hajtottál biogázzal?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!