Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2012-01-08 08:07:21 320

Kicsit,de ennek mi a jelentősége??

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-01-08 06:38:01 319

Én járattam a benzinest róla és nemsok gondot éreztem vagy láttam rajta kivéve  hogy gyengébb a biogázzal de ennek ugye tudjuk az okát

 

Mekkora motort hajtottál biogázzal?

Előzmény:
bergli Creative Commons License 2012-01-07 20:34:27 318

Üdv..Igen föld feletti de ez a legkisebb gondom igazából..Én járattam a benzinest róla és nemsok gondot éreztem vagy láttam rajta kivéve  hogy gyengébb a biogázzal de ennek ugye tudjuk az okát igy nemtérnék ki rá mert sokszor elhangzott már.A saját tapasztalataidat megirhatnád biztos hasznos lenne..Miből volt gázod és menyi,mijen hőfokon ijesmik.

Köszönet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!