|
|
|
|
 |
Törölt nick
2012-01-08 06:38:01
|
319
|
Én járattam a benzinest róla és nemsok gondot éreztem vagy láttam rajta kivéve hogy gyengébb a biogázzal de ennek ugye tudjuk az okát
Mekkora motort hajtottál biogázzal?
|
|
A hozzászólás:
 |
bergli
2012-01-07 20:34:27
|
318
|
Üdv..Igen föld feletti de ez a legkisebb gondom igazából..Én járattam a benzinest róla és nemsok gondot éreztem vagy láttam rajta kivéve hogy gyengébb a biogázzal de ennek ugye tudjuk az okát igy nemtérnék ki rá mert sokszor elhangzott már.A saját tapasztalataidat megirhatnád biztos hasznos lenne..Miből volt gázod és menyi,mijen hőfokon ijesmik.
Köszönet. |
|
Előzmény:
 |
satya5
2011-12-27 07:06:29
|
309
|
Szia Bergli föld feletti a fermentálód ?Ahogy vissza olvasgattam nekem ez derült ki, az nem valami előnyös.Trágyatárolóban hőcserélő az jó ötlet.A fermentálóban a cuccot kavarni kellene, ha belsőégésű motorban akarod használni a kén-dioxidot , meg a szén dioxidot ki kell vonni belőle, mert megmarja a motor alkatrészeit, azt a legegyszerűbben vízen átbuborékoltatva lehet megoldani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|