Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2012-01-07 20:27:34 317

Vizet.Azért ezt a betonozást nehamarkodd el..

A hozzászólás:
Ebcsont42 Creative Commons License 2012-01-07 18:14:33 316

Köszönöm!

 

A komposzt kazános megoldások közül szerintem a csőkígyó a trágya nagyobb önsúlya miatt nem jó elképzelés. A "lapra szerelt" cső rendszer meg útba lesz a csomó elpakolásakor. Gondoltam, hogy esteleg kibetonozom az alját és a betont becsövezem, de akkor csökken a közvetlen hőátadó felület a trágyával. A csőbe levegőt vagy vízet érdemesebb hőszállításra használni?

Előzmény:
satya5 Creative Commons License 2012-01-07 17:13:59 315

Az amit a komposztkazánnál használnak szerintem, minden képpen kpe csővet érdemes mert olcsó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!