|
|
|
|
 |
Ebcsont42
2012-01-07 18:14:33
|
316
|
Köszönöm!
A komposzt kazános megoldások közül szerintem a csőkígyó a trágya nagyobb önsúlya miatt nem jó elképzelés. A "lapra szerelt" cső rendszer meg útba lesz a csomó elpakolásakor. Gondoltam, hogy esteleg kibetonozom az alját és a betont becsövezem, de akkor csökken a közvetlen hőátadó felület a trágyával. A csőbe levegőt vagy vízet érdemesebb hőszállításra használni? |
|
A hozzászólás:
 |
satya5
2012-01-07 17:13:59
|
315
|
Az amit a komposztkazánnál használnak szerintem, minden képpen kpe csővet érdemes mert olcsó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|