Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
- szikra - Creative Commons License 2012-01-06 17:25:37 12592

Szia,

 

Hát nekem a Sigma 8 -as jól jönne, de még jobb lenne, ha Canon-hoz kellene egy...

Ha külön is adnád dobj rám egy mailt.

Előzmény:
lackov Creative Commons License 2012-01-05 15:28:31 12591

Sziasztok!

Az ügyben kérek segítséget, hogy van egy összeállításom, amitől anyagi
okoból meg kell vállnom.
Azért gondoltam, hogy megkereslek bennetek, mivel ti ilyen
összeállítással készíthető fotókkal foglalkoztok.
Amennyiben titeket, vagy valaki ismerősötöket érdekel az összeállítás,
légyszi jelezzetek.

Képeket a mellékletben küldök.

Az összeállítás listája:

- Nikon D80 kit

- Sigma 8mm F3,5

- Giottos MT9351 állvány

- Giottos MH 7302 gömbfej

- Manfrottto 323 Téglalap cserelap

- Soligor csuszka

- Dörr távkioldó

 

képeket a www.azenoldalam.hu oldalon tláltok

 

Segítségetek előre is köszönve

további szép napot

üdv

Kovács Laci
70/611-4001

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!