Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2012-01-06 16:47:50 164

Olvass vissza pár száz hozzászólást, esik róla szó.

Előzmény:
EMZEPERIKSZ Creative Commons License 2012-01-06 16:36:13 163

Kösz a tanácsot. Kérdésem még, láttam tesztfotókat ahol tényleg látványosan jobb valt az IS képe, de egyébként is szebben rajzol az optika, vagy csak a bemozdulás miatt volt a különbség (vmi félhomályos szobában fotóztak a teszten...)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!