Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2012-01-05 10:22:52 2918

Legyen ugy..

Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2012-01-03 18:45:53 2915

Nem en allitottam faszsagot eloszor, hanem te.

 

Vagy lehet hibas az iMac-em, mert nem tukrozodik. Igaz nem is iranyitottam ra direkt fenyforrast.

Videki parasztkent ugy oldottunk meg dolgokat, hogy gondolkodtunk: ha ravilagit a lampa vagy a Nap, akkor tukrozodik, ha nem, akkor nem.

 

Azt meg nem zarnam ki, hogy jobban ertek hozza. Ehhez is.

 

:P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!