Tegnap írtam egy hosszút , aztán elszállt !
Szia La Point !
Mi is kisvárosban lakunk , közvetlen a fő alatt.
Van a Hatósági rendelő, szűk helyen, kötelességtudat semmi más , magas áron.
És van több magán praxis.
10 éve költöztünk ki a főből, kipróbáltuk a Hatóságit. Immel , ámmal ment a dolog.
Akkor még nem a mostani állatkáink voltak.
Aztán a közértnél megláttam egy kézzel írott kiragasztott hirdetést , letéptem egy számot.
Felhívtam. Ugyan csak mint mi , frissen kiköltözött állatorvos próbálta keresni a helyét.
Telefonhívásra a megbeszélt időben házhoz jött, nem drágán. Szimpatikus , elmondja mit miért , és miért ne.
Felesége az asszisztencia , mindketten szeretik az állatokat.
Az "utólsó" injekciónál velem sírt .
Azóta van rendelője, ott még nem voltunk , mert mindig házhoz jön. Ő mondja ha lehet ne törjük feleslegesen az állatokat.
Tavaly kutya+ macska oltások+ féreghajtó , ebből szokott hagyni egy plusz adagot is, és a kutya kapott a legyek ellen egy sprayt ( tekintettel a kánikulára) + kiszállás , státus vizsgálat volt 8.000 Ft. nem drágálottuk.
A csúcs eddig a kutya útlevél + chipp volt 15.000 Ft.
Fel vagyunk készülve hogy az idén kénytelen lesz önhibáján kívül többet kérni.
Nézz körül a környéketeken, és érdeklődj.
Nem muszáj az elsőt választani.
Sokan legyintenek erre dilemára, de szerintem ugyan úgy meg kell lenni a bizalomnak mint a humán orvosnál .
Kívánom járj sikerrel a keresésben.
|