|
|
|
|
 |
Casio70
2012-01-04 01:44:18
|
152
|
Szia!
Nekünk ez a technologia vállt be!
Az OSB lapot alapo-zuk le MAPEPRIM SP kétkomponensű, epoxigyanta alapozóval, ami kötőhidat képez a ragasztó és a hordozófelület között. Miután, kb. 2 óra elteltével, teljesen színtelenné vált a felvitt alapozó, megkezdődhet a ragasztás. A kerámia burko-latot KERAQUICK + LATEX PLUS, az üvegmozaikot fehér KERABOND + ISOLASTIC, a terméskő burkolatot pedig GRANIRAPID, vagy KERAQUICK + LATEX PLUS flexibilis ragasztókkal tudjuk ráragasztani az OSB lapokra. Nedves helyiségek kialakítása esetén az OSB-re közvetlenül vigyünk föl MAPEGUM WP felhasználásra kész kenhető szigetelést 1 mm vastagságban. |
|
A hozzászólás:
 |
sapap
2012-01-04 00:55:38
|
151
|
Üdvözlöm a Csempészeket!
Egyetlen kérdésem lenne, amivel a lassan egy hónapos téli álmot szeretném megzavarni:
Egy vakolt fal 10mm-es OSB lappal van folytatva és mosdókagyló van odaépítve, amit szeretnék csempével körülrakni. Kérdésem, hogy csemperagasztóhoz mit szólna az OSB?
Kérdezhetném azt is, hogy minek örülne, de az elején egy kérdést igértem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|