Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2012-01-03 22:27:39 2917

Ezt irtam en is:)

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2012-01-03 21:50:42 2916

Nem vitatva az iMAC-kel kapcsolatos igazadat, azt megjegyezném, hogy ha nem éri fény a "tükröződő" kijelző se tükröz:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!