Keresés

Részletes keresés

Émile Creative Commons License 2012-01-02 19:39:00 73

 Bizony így van.

 

 

Csakhogy  nem 17 eft, hanem 18 eft és a visszaszerelés majdnem 24 eft.

 Aki mást állít,  tájékozatlan !!

 A visszaszerelési számla részletezése :

 

 fogy. vezeték nyomáspróba lakásonként : 2918 ft,

 

 gázmérő felszerelése 2-6 m3                     9995 ft,

 kiszállásidíj Budpesten                               7050ft, (miért kiszállás nélkül fellehet szerelni ??  a tv készüléknél van

 

                                                                    értelme vagy   beviszem reparálni vagy kihívom  a szerelőt ),

Műsz. fel. kv. készkül. helyszin. nélkül         3890 ft na ezt megfejteni nem tudtam.

 

 Érdekessége még hogy  3x küldik ki a számlát és előleget kell fizetni, de nem 60 - 95 % -ot hanem az egészet, akkor pedig már nem előleg, hanem előre fizetés.

 Ennyit a Gázművek bürokráciájáról. Van persze pozítiv oldaluk is, de arról majd máskor !!

 

A hozzászólás:
csumpala Creative Commons License 2012-01-02 13:11:30 71

Üdv.Csak a gázművek(hivatalos szerv) szerelheti le akár ideiglenesen vagy véglegesen.2011-ben 17.000huf volt.Nem kötekedésnek irtam.

Előzmény:
skuli Creative Commons License 2011-09-21 22:18:52 62

lakásfelújítással figlalkozom...

azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...

egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.

a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!