|
|
|
|
 |
NoComment1'
2012-01-22 17:28:56
|
7230
|
:-)))
Azon a youtobe-s felvétlen nevettem nagyon sokáig, amikor egy cicát becsomagolnak karácsonyi ajándéknak, annyira hagyta magát, hogy még! :-) Sőt, még azt is elviselte, amikor kapott a fejecskéjére egy tapadós csillagot.:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2012-01-02 10:19:39
|
7212
|
Hali!
Nem szerette túlságosan az öltöztetést, de nem kapálózott ellene kézzel-lábbal. Mikor rajta volt, akkor nem is volt gondja vele. :-)
|
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2012-01-01 21:05:15
|
7207
|
Kis kommandós!:-))) ....hogyan tudtátok megboltolni vele, hogy hagyja magát öltöztetni? :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|