|
|
|
|
 |
NoComment1'
2012-01-22 17:25:49
|
7228
|
Gyöngybogár.:-)))
Most mennyi cicátok van?
|
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-01-01 21:42:59
|
7210
|
Hozzáteszem, csak papíron volt az övé. Nem törődött vele, mindig nálunk volt. A mi farakásunkban ellett le, két élő pici cica lett. Az alomtesójára azonnal lecsapott egy barátunk, Cirmi itt maradt.
Behoztuk, bent a szobában nevelte a piciket, nem is dugta el őket.
Amikor a néni elköltözött, csak annyit mondott, nem kell neki a cica. Kettő vagy három - elfér. Ennek sok éve. |
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2012-01-01 21:01:07
|
7204
|
Kieg.: Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy hogyan van szívük embereknek ahhoz, hogy egy cicáról lemondjanak, "ottfelejtsék"... :-(((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|