Keresés

Részletes keresés

Dirty Diana Creative Commons License 2012-01-02 10:15:42 7211

A késztetés és az érzés bennem sem volt meg, de amikor belebotlasz egy kis állatba, akinek nincs sok esélye nélküled, és aki nem tágít mellőled, nincs szíved ott hagyni. Hazaviszed, és elkezdesz neki gazdit keresni. Pár nap múlva már csak azt veszed észre, hogy annyira hozzád nőtt, annyira megszerettétek egymást, hogy eszedbe sem jut túl adni rajta.....:)

 

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 20:59:06 7202

Micinek hívták az én cicámat, de az ő halála óta még nem volt bennem az a késztetés, hogy a családba fogadjunk egy vagy több cicát. Egyszerűen nem megy... Tudod, nincsen bennem az az érzés, mint amikor sok-sok évvel ezelőtt befogadtuk Micit.

(az már teljesen más kérdés, hogy most nem is lehet  egy darabig más okok miatt) 

 

Előzmény:
Dirty Diana Creative Commons License 2011-12-31 13:52:39 7187

Én csak azért mertem leírni, mert megtapasztaltam, mennyire jó hatással volt az új kis jövevény. Pedig hallani sem akartam róla, de az élet így rendezte. Tudom, hogy véletlenek nincsenek......

 

Nálunk is az egész állatsereg bent van, a négy cicából csak kettő jár ki, de már ők is be lettek kasztlizva, holnapig sehova nem mehetnek! :)

 

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumozónak! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!