Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 21:01:07 7204

Kieg.: Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy hogyan van szívük embereknek ahhoz, hogy egy cicáról lemondjanak, "ottfelejtsék"... :-((((

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 20:59:57 7203

Nagyon édes, gyömöszke cica és cicamama! :-) Öttkilós csöppség.:-)))

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-01 20:54:10 7201

Az, csak éppen 2004-es kép :-). Cirmi azóta kb. öt kiló lett, a cicamama is köszöni, jó van, az előző gazda költözéskor "ottfelejtette".

Előzmény:
NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 20:40:44 7197

Ez hihetetlenül édes! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!