|
|
|
|
 |
NoComment1'
2012-01-01 21:01:07
|
7204
|
Kieg.: Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy hogyan van szívük embereknek ahhoz, hogy egy cicáról lemondjanak, "ottfelejtsék"... :-(((( |
|
 |
NoComment1'
2012-01-01 20:59:57
|
7203
|
Nagyon édes, gyömöszke cica és cicamama! :-) Öttkilós csöppség.:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
_nyunyuka
2012-01-01 20:54:10
|
7201
|
Az, csak éppen 2004-es kép :-). Cirmi azóta kb. öt kiló lett, a cicamama is köszöni, jó van, az előző gazda költözéskor "ottfelejtette". |
|
Előzmény:
 |
NoComment1'
2012-01-01 20:40:44
|
7197
|
Ez hihetetlenül édes! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|