|
|
|
|
 |
nohabrok
2012-01-09 08:00:43
|
7219
|
Igen volt, és egyetértek veled. Tudod mi a legjobb? Iismerek környékbelieket, akik egész évben panaszkodnak, hogy nem jönnek ki a pénzükből, hogy lehet így élni, stb. év végén meg ezreket lőnek a levegőbe, zavarva mások nyugalmát. Csak így lehet elbúcsúztatni az óévet, amelyre annyi panaszuk volt? Egyébként Filemon, amíg élt nem nagyon törődött ezzel a zajjal. Bölcsebb volt az utcaiaknál. |
|
A hozzászólás:
 |
NoComment1'
2012-01-01 20:40:03
|
7196
|
Nálatok (környéken) volt nagy tűzijátékozás/petárdázás? ...én rettenetesen haragszom érte, nagyon félnek tőle az állatkák... :-( |
|
Előzmény:
 |
nohabrok
2011-12-29 19:08:23
|
7182
|
Köszönöm szépen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|