Keresés

Részletes keresés

nohabrok Creative Commons License 2012-01-09 08:00:43 7219

Igen volt, és egyetértek veled. Tudod mi a legjobb? Iismerek környékbelieket, akik egész évben panaszkodnak, hogy nem jönnek ki a pénzükből, hogy lehet így élni, stb. év végén meg ezreket lőnek a levegőbe, zavarva mások nyugalmát. Csak így lehet elbúcsúztatni az óévet, amelyre annyi panaszuk volt? Egyébként Filemon, amíg élt nem nagyon törődött ezzel a zajjal. Bölcsebb volt az utcaiaknál.

A hozzászólás:
NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 20:40:03 7196

Nálatok (környéken) volt nagy tűzijátékozás/petárdázás? ...én rettenetesen haragszom érte, nagyon félnek tőle az állatkák... :-(

Előzmény:
nohabrok Creative Commons License 2011-12-29 19:08:23 7182

Köszönöm szépen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!