Diána ! Te leírtad amit én nem mertem .
" Nem akarlak befolyásolni, sem rábeszélni ......... " bizonyára egy kis rászoruló jövevény
segíthetne a veszteség feldolgozásában .
Kedves Barátaim !
Itt egész évben megosztjuk a kis szőrös gyerekeink örömét , bánatát, tanácsot kérünk , és adunk. Én most is szeretettel gondolok minden állatbarátra .
Ezért engedjétek meg hogy Boldog Új esztendőt kívánjak !
Ez a gondolat nem Nektek szóll : itt nálunk már tegnap óta petárdáznak, durrogatnak.
Szuli nem jár ki, tehát védett , de bent is fél a süvítő hangtól .
A Kutyát beparancsoltuk az előszobába és ha ki akar menni megyünk mi is vele.
Sajnos megint tele lesznek a menhelyek, és az utcák elkóborolt gazdátlan állatokkal.
Mikor növünk már fel ???????????? |