Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 21:16:02 7209

:-) Szép cica! 

A hozzászólás:
_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-01 19:19:19 7195

Időben bezárva a teljes hadsereg!

 

A szolgálati cica is :-).

Előzmény:
exiefo Creative Commons License 2011-12-31 11:39:55 7185

Diána ! Te leírtad amit én nem mertem .

" Nem akarlak befolyásolni, sem rábeszélni ......... " bizonyára egy kis rászoruló jövevény

segíthetne a veszteség feldolgozásában .

 

 

Kedves  Barátaim !

Itt egész évben megosztjuk a kis szőrös gyerekeink örömét , bánatát, tanácsot kérünk , és adunk. Én most is szeretettel gondolok minden állatbarátra .

Ezért engedjétek meg hogy Boldog Új esztendőt kívánjak !

 

 

Ez a gondolat nem Nektek szóll : itt nálunk már tegnap óta petárdáznak, durrogatnak.

Szuli nem jár ki, tehát védett , de bent is fél a süvítő hangtól .

A Kutyát beparancsoltuk az előszobába és ha ki akar menni megyünk mi is vele.

Sajnos megint tele lesznek a menhelyek, és az utcák  elkóborolt gazdátlan állatokkal.

Mikor növünk már fel ????????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!