Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2012-01-01 13:22:19 24514

Engem ma reggel/délelőtt nem vitt rá a lélek, hogy fotózni menjek, délutánra meg beborult... így maradnak az óév utolsó napján készült képek. Nem is annyira érdekesek, de a séta az nagyon jól esett. BÚÉK! ;-)

 

       

 

  ő egy Kontyos réce

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2012-01-01 11:25:05 24513

Jó reggelt, remélem már mindenki eleven (leg    alább egy kicsit). Reggel séta az öreg E-1-el. Nem igazán vidám, de ilyen is van.

 

 

    

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!