Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 21:03:15 7205

MIndegyik okos, szép aranyos cica, gyönyörűségesek!:-) ...egyszerűen annyira szép az a helyes, gömböc cirmos "kiscica"....:-))) Nagyon gyönyörűek...:-)))

Hihetetlenül kameraérzékenyek ráadásul!:-)

A hozzászólás:
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011-12-31 18:58:46 7189

 

Kedves Topic-Olvtársaim:

... legyen az asztalon lencse és érjen Téged sok szerencse: B.U.É.K. !!!!

Az "utánpotlás" képeket Nektek készitettem, és a cirmost is.

Nagyon jók és szépek a hsz-ok, a Kormi videó is:D

Jövöre ugyanitt...: Zita és a Lumik

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!