|
|
|
|
 |
NoComment1'
2012-01-01 21:03:15
|
7205
|
MIndegyik okos, szép aranyos cica, gyönyörűségesek!:-) ...egyszerűen annyira szép az a helyes, gömböc cirmos "kiscica"....:-))) Nagyon gyönyörűek...:-)))
Hihetetlenül kameraérzékenyek ráadásul!:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Lumiere du Soleil
2011-12-31 18:58:46
|
7189
|
     
Kedves Topic-Olvtársaim:
... legyen az asztalon lencse és érjen Téged sok szerencse: B.U.É.K. !!!!
Az "utánpotlás" képeket Nektek készitettem, és a cirmost is.
Nagyon jók és szépek a hsz-ok, a Kormi videó is:D
Jövöre ugyanitt...: Zita és a Lumik
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|