Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 20:59:06 7202

Micinek hívták az én cicámat, de az ő halála óta még nem volt bennem az a késztetés, hogy a családba fogadjunk egy vagy több cicát. Egyszerűen nem megy... Tudod, nincsen bennem az az érzés, mint amikor sok-sok évvel ezelőtt befogadtuk Micit.

(az már teljesen más kérdés, hogy most nem is lehet  egy darabig más okok miatt) 

 

A hozzászólás:
Dirty Diana Creative Commons License 2011-12-31 13:52:39 7187

Én csak azért mertem leírni, mert megtapasztaltam, mennyire jó hatással volt az új kis jövevény. Pedig hallani sem akartam róla, de az élet így rendezte. Tudom, hogy véletlenek nincsenek......

 

Nálunk is az egész állatsereg bent van, a négy cicából csak kettő jár ki, de már ők is be lettek kasztlizva, holnapig sehova nem mehetnek! :)

 

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumozónak! :)

Előzmény:
exiefo Creative Commons License 2011-12-31 11:39:55 7185

Diána ! Te leírtad amit én nem mertem .

" Nem akarlak befolyásolni, sem rábeszélni ......... " bizonyára egy kis rászoruló jövevény

segíthetne a veszteség feldolgozásában .

 

 

Kedves  Barátaim !

Itt egész évben megosztjuk a kis szőrös gyerekeink örömét , bánatát, tanácsot kérünk , és adunk. Én most is szeretettel gondolok minden állatbarátra .

Ezért engedjétek meg hogy Boldog Új esztendőt kívánjak !

 

 

Ez a gondolat nem Nektek szóll : itt nálunk már tegnap óta petárdáznak, durrogatnak.

Szuli nem jár ki, tehát védett , de bent is fél a süvítő hangtól .

A Kutyát beparancsoltuk az előszobába és ha ki akar menni megyünk mi is vele.

Sajnos megint tele lesznek a menhelyek, és az utcák  elkóborolt gazdátlan állatokkal.

Mikor növünk már fel ????????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!