Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2012-01-01 20:43:43 7198

Lujzának nálunk bérelt helye van az előszobában. Amúgy kinti, kerti kutya, de viharsebességgel behozzuk, amint meghalljuk az első petárdázást szilveszterkor.  Aki már egyszer is nézett valaha egy petárdázástól/tűzijátékozástól megrettent kutya vagy cica szemébe, az soha nem venne a kezébe ilyet... :-(

_nyunyuka Creative Commons License 2012-01-01 19:19:19 7195

Időben bezárva a teljes hadsereg!

 

A szolgálati cica is :-).

Dirty Diana Creative Commons License 2011-12-31 13:52:39 7187

Én csak azért mertem leírni, mert megtapasztaltam, mennyire jó hatással volt az új kis jövevény. Pedig hallani sem akartam róla, de az élet így rendezte. Tudom, hogy véletlenek nincsenek......

 

Nálunk is az egész állatsereg bent van, a négy cicából csak kettő jár ki, de már ők is be lettek kasztlizva, holnapig sehova nem mehetnek! :)

 

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok minden kedves fórumozónak! :)

A hozzászólás:
exiefo Creative Commons License 2011-12-31 11:39:55 7185

Diána ! Te leírtad amit én nem mertem .

" Nem akarlak befolyásolni, sem rábeszélni ......... " bizonyára egy kis rászoruló jövevény

segíthetne a veszteség feldolgozásában .

 

 

Kedves  Barátaim !

Itt egész évben megosztjuk a kis szőrös gyerekeink örömét , bánatát, tanácsot kérünk , és adunk. Én most is szeretettel gondolok minden állatbarátra .

Ezért engedjétek meg hogy Boldog Új esztendőt kívánjak !

 

 

Ez a gondolat nem Nektek szóll : itt nálunk már tegnap óta petárdáznak, durrogatnak.

Szuli nem jár ki, tehát védett , de bent is fél a süvítő hangtól .

A Kutyát beparancsoltuk az előszobába és ha ki akar menni megyünk mi is vele.

Sajnos megint tele lesznek a menhelyek, és az utcák  elkóborolt gazdátlan állatokkal.

Mikor növünk már fel ????????????

Előzmény:
Dirty Diana Creative Commons License 2011-12-30 21:09:22 7184

Most aztán nem belekönnyeztem a sorokba, hanem a könnyeimet nyeltem!

Annyira, de annyira tudom milyen gondolatok járnak most a fejedben, és hogy milyen hatalmas fájdalmad van. Azt is tudom, hogy mennyire üresnek érzel most mindent magad körül.

 

Én ugyan azt az elvet vallom, amit te is: egy élőlény élete felett nem rendelkezhetek, nem dönthetek. És sajnos az élet engem is rákényszerített az ellenkezőjére. Nekem is döntenem kellett, majd azon gondolkodtam, hogy jól döntöttem e, és nem volt e túl korán. Majd az állatorvosunk megnyugtatott, hogy minden tőlünk telhetőt megtettünk, és most már nem szenved.....

A történet szinte a tied, kis különbséggel, én a kutyám vesztettem el, te meg a cicád. Hallani sem akartam másikról! De véletlenek nincsenek, és a sors kis idő elteltével elém sodort egy ugyan olyan fajtájú 7 hetes kölyökkutyát. Nem akartam befogadni, csak gazdit keresni neki, de mondanom sem kell, hogy itt ragadt. Egy cseppet sem bánom! Sőt! Hamar beleszerettem, segített átvészelni azt a borzalmas időszakot, és ha el nem is tudja feledtetni az előző kutyám, de már nem fáj egy cseppet sem, inkább hálás vagyok a sorsnak, hogy 16 éven keresztül együtt lehettünk. Most itt pihen a kertünkben...

 

Én is hiszem, hogy a halál csak egy új kezdet, és egyszer mindnyájan együtt leszünk a szeretteinkkel -legyen az állat vagy ember- egy szebb és jobb világban!

 

Tiszta szívemből kívánom nektek, hogy minél hamarabb megnyugodjon a lelketek és enyhüljön a fájdalmatok! Nem akarlak befolyásolni, sem rábeszélni, de talán egy szerencsétlen, magára hagyott cica sokat segítene nektek is.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!